image
Klausk mūsų teisės eksperto
Valters Gencs
image
images
Klausk mūsų teisės eksperto
Valters Gencs
Reikalauk nemokamos kopijos
Baltijos šalių verslo gidas

Profesinės Asociacijos:

 

 

        MULTILAW pasaulinė nepriklausomų advokatų kontorų asociacija, vienijanti daugiau nei 6000 teisininkų 150 komercinių centrų visame pasaulyje (www.multilaw.com).     EUROJURIS, Europos nepriklausomų advokatų kontorų asociacija, apimanti daugiau nei 630 įvairių miestų / vietovių, priklausančių daugiau nei 40 šalių (www.eurojuris.net).

 

 

  UNITED TAX NETWORK, atstovauja pasaulinį tinklą, sudaryta iš nepriklausomų mokesčių konsultavimo įmonių visame pasaulyje (www.unitedtaxnetwork.com).        AMERICAN INTELLECTUAL PROPERTY LAW ASSOCIATION (AIPLA), nacionalinė advokatų asociacija apima visų pirma advokatus, plėtojančius privačią ir verslo praktiką, valstybės tarnybą, ir akademinę bendruomenę, su daugiau nei 17.000 narių (www.aipla.org).

        DEFENSE RESEARCH INSTITUTE (DRI), didžiausia tarptautinė advokatų narių organizacija, ginanti verslo ir privačių asmenų interesus civiliniame procese (www.dri.org). Valters Gencs yra latvių skyriaus pirmininkas ir kviečia prisijungti prie instituto.

    INTERNATIONAL BAR ASSOCIATION (IBA), Tarptautinė advokatų asociacija (IBA), pasaulyje pirmaujanti tarptautinės teisės specialistų organizacija, apimanti advokatų asociacijas ir teisininkų draugijas. Jai priklauso daugiau nei 40.000 individualių teisininkų ir 197 advokatų asociacijų bei teisininkų draugijų, aprėpiančių visus žemynus (www.ibanet.org).

    INTERNATIONAL TRADE MARK ASSOCIATION (INTA), Tarptautinė Prekių Ženklų Asociacija (INTA) ne pelnos siekianti asociacija, kuriai priklauso 5.900 prekių ženklų savininkų, profesionalų ir akademikų, iš daugiau nei 190 šalių (www.inta.org).

   EUROPEAN COMMUNITIES TRADEMARK ASSOCIATION (ECTA), EUROPOS BENDRIJOS prekių ženklų asociacija (ECTA), kuriai priklauso maždaug 1,500 narių, dirbančių prekių ženklų, dizaino ir susijusiose IN bylose, asociacijai priklauso Europos Sąjungos valstybės narės bei asocijuoti nariai iš viso pasaulio (www.ecta.org).

             CHARTERED INSTITUTE OF PATENT ATTORNEYS (CIPA), tai patentinių patikėtinių profesinė ir egzaminuojanti įstaiga. Ją sudaro beveik visi 1.800 registruoti patentiniai patikėtiniai Jungtinėje Karalystėje, bendrą narystę sudaro daugiau nei 3300 (www.cipa.org.uk).

 

 

 

        INTERNATIONAL TAX PLANNING ASSOCIATION (ITPA), tai itin atsakinga asociacija vienijanti daugiau kaip 1000 bankų, finansų direktorių, buhalterių, teisininkų ir kitų asmenų praktiškai besidominčių mokestiniais aspektais tarptautiniuose sandoriuose (www.itpa.org).

 

 

 

        GERMAN ASSOCIATION FOR THE PROTECTION OF INTELLECTUAL PROPERTY (GRUR), Vokietijos Intelektinės Nuosavybės Apsaugos Asociacija (GRUR) turinti maždaug 5000 narių Vokietijoje ir užsienyje, didžiausia ir seniausia asociacija Vokietijoje, kuri yra skirta intelektinės nuosavybės apsaugai (www.grur.de).

             INSTITUTE OF TRADE MARK ATTORNEYS (ITMA),Patentinių Patikėtinių Institutas (ITMA)- profesinė organizacija, atstovaujanti kvalifikuotus profesionalus veikiančius prekių ženklų ir kitų intelektinės nuosavybės teisių savininkų naudai nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Institutą sudaro didžioji dalis JK patentinių patikėtinių ir visi įstatymų leidėjai (www.itma.org.uk).

           LICENSING EXECUTIVES SOCIETY (LES), profesinė visuomeninė organizacija vienijanti beveik 5.000 narių, dalyvaujančių vystymo, naudojimo, perdavimo, pardavimo ir intelektinės nuosavybės valdymo srityse (www.lesusacanada.org).

            INTERNATIONAL FEDERATION OF INTELLECTUAL PROPERTY ATTORNEYS (FICPI), Tarptautinė Patentinių Patikėtinių Federacija FICPI - organizacija atstovaujanti patentų ir prekių ženklų i specialistų interesus visame pasaulyje. Vienintelė asociacija, kurios narius sudaro tik intelektinės nuosavybės specialistai, dirbantys privačioje praktikoje (www.ficpi.org).

          MARQUES, kiekvienas narys yra skatinamas prisidėti prie Marques, kaip pasaulio išteklių centro plėtros, dalinantis profesinėmis žiniomis su kitais nariais. (www.marques.org).

 

 

 

         INTERNATIONAL ASSOCIATION FOR THE PROTECTION OF INTELLECTUAL PROPERTY (AIPPI), politiškai neutrali pelno nesiekianti organizacija, kurios buveinė yra Šveicarijoje  ir  kuri šiuo metu turi beveik 9000 narių, atstovaujančių daugiau nei 100 šalių. Pasaulyje tarptautinė organizacija, skirta plėtoti ir tobulinti intelektinę nuosavybę (www.aippi.org).

      EUROPEAN PATENT INSTITUTE (EPI), EUROPOS PATENTŲ institutas- institutas yra tarptautinės nevyriausybinės viešosios teisės korporacija, turinti savo įstatus ir profesinio elgesio kodeksą. Šiuo metu institute, kuris pirmiausia atstovauja visos Europos patentinių patikėtinių profesiją, apima apie 9700 narių iš 36 Europos šalių, tiek iš pramonės, tiek iš nepriklausomų profesionalų. (www.patentepi.com).

 

 

Prekybų Rūmai:

 

Prekybų Rūmai Latvijoje

 

. Švedų Prekybų Rūmai Latvijoje (www.scc.lv)


. Norvegų Prekybų Rūmai Latvijoje (www.nccl.lv)

 

. Britų Prekybų Rūmai Latvijoje (www.bccl.lv)

 

. Danų Prekybų Rūmai Latvijoje (www.dcc.lv)

 

. Baltijos-Vokietijos Prekybų Rūmai Latvijoje (www.ahk-balt.org)

 

. Latvių- Nyderlandų Prekybos Rūmai Latvijoje (www.nlcc.lv)

 

. Amerikos Prekybų Rūmai Latvijoje (www.amcham.lv)

 

. Estų verslo Prekybų Rūmai Latvijoje (www.eesti.lv)

 

 

Prekybų Rūmai Lietuvoje

 

. Švedų Prekybų Rūmai Lietuvoje (www.swedish.lt)

 

. Norvegų Prekybų Rūmai Lietuvoje (www.nlcc.lt)

 

. Britų Prekybų Rūmai Lietuvoje (www.bccl.lt)

 

. Prancūzų Prekybų Rūmai Lietuvoje (www.cci-fr.lt) 


. Latvijos Prekybų Rūmai Lietuvoje (www.lccl.lt)

 

 

Prekybų Rūmai Estijoje

 

. Švedų Prekybų Rūmai Estijoje (www.swedishchamber.ee)

 

. Norvegų Prekybų Rūmai Estijoje (www.necc.ee)

 

. Danų Prekybų Rūmai Estijoje (www.decc.ee)

 

. Vokiečių –Baltijos Prekybų Rūmai Estijoje (www.ahk-balt.org)

 

. Amerikos Prekybų Rūmai Estijoje (www.amcham.ee)

 

. Suomių Prekybų Rūmai Estijoje (www.fecc.ee)

 

Spanish-Estonian Chamber of Commerce (www.secc.ee)

 

 

 

Katalogai

 

. LEGAL 50

Mokesčių teisėje, Gencs Valters Advokatų Kontora yra pirmaujanti kontora – „ Valters Gencs iš Gencs Valters Advokatų Kontoros tvirtas mokesčių teisės žinias parodė aukščiausiu lygu atstovaudamas klientą Alstom Power Hydro ETT byloje dėl €100m PVM grąžinimo. Kontora taip pat konsultavo Europos Komisiją Latvijos teisės klausimais peržiūrint nacionalinius įstatymus tarp valstybių narių. Nauji klientai apima cheminių medžiagų kompaniją Sika, kosmetikos kompaniją L'Oréal, aukcionų namus Sotheby's ir Christie's.(www.legal500.com).
Laivyboje ir transporte, Gencs Valters Advokatų Kontora yra pirmaujanti kontora- „ Valters Gencs iš Gencs Valters Advokatų Kontoros išplėtė savo laivybos ir transporto praktiką atstovaudamas Maersk Moller, didžiausią pasaulyje konteinerių kompaniją veikiančią ir Baltijos šalyse, taip pat atstovaudamas daugelį laivybos agentų, veikiančių po Latvijos vėliava. " (www.legal500.com).

. TAX DIRECTORS HANDBOOK 2011,
„Mokesčių teisėje, Gencs Valters Advokatų Kontora yra pirmaujanti kontora – „ Valters Gencs iš Gencs Valters Advokatų Kontoros tvirtas mokesčių teisės žinias parodė aukščiausiu lygu atstovaudamas klientą Alstom Power Hydro ETT byloje dėl €100m PVM grąžinimo. Kontora taip pat konsultavo Europos Komisiją Latvijos teisės klausimais peržiūrint nacionalinius įstatymus tarp valstybių narių. Nauji klientai apima cheminių medžiagų kompaniją Sika, kosmetikos kompaniją L'Oréal, aukcionų namus Sotheby's ir Christie's" (www.taxdirectorshandbook.co.uk).

. MARTINDALE-HUBBELL,
Daugeliu prasmių Latvijos advokatas Valters Gencs yra šiuolaikiškas Baltijos Šalių advokatas – įgijęs išsilavinimą JAV, nebijantis komercinės rizikos savo kompanijoje, noriai naudojantis Vakarietiškus verslo metodus. Įsteigęs dvi advokatų kontoras iki jam sukako 34, praktikuojant įgijęs tokius klientus, kurių konkuruojančios kontoros galėtų tik pavydėti: Prancūzijos L'Oreal, Švedijos TeliaSonera, Suomijos Kesko, Norvegijos Statoil taip pat kaip tarptautinės kompanijos kaip Coca-Cola, McDonalds ir General Motors." (www.martindale.com).

. CHAMBERS AND PARTNERS,
„Šalia tvirtų žinių pelno mokesčio srityje, užsieniečių apmokestinimas taip pat yra svarbus aspektas visoje praktikoje, ypač komandoje, kuri nuolat pataria Skandinavijos šalių individams. Teisininkai sėkmingai atstovavo Alstom Hydro Prancūzija ETT byloje, susijusioje su PVM grąžinimu, bei laimėjo bylas klientams Suomen Rehu ir Alstom Power Generation. Komanda teikia mokesčių planavimo bei konsultavimo paslaugas Šiaurės šalių klientams tokiems kaip Det Norske Veritas ir Aldaris. Vadovaujantysis partneris Valters Gencs yra gerai žinomas mokesčių teisės specialistas, kuris rekomenduojamas kaip „nepaprastai geras žinovas".(www.chambersandpartners.com).

. GLOBAL IP ATTORNEYS, (http://globalipattorneys.com).

. PRACTICAL LAW COMPANY/ WHICH LAWYER?, (http://whichlawyer.practicallaw.com).

. EU LAWYERS & SOLICITORS DIRECTORY, (www.lawfirmslawyers.eu).

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis i advokatą Valters Gencs elektroniniu paštu info@gencs.eu

Čia nurodyta informacija nelaikoma konsultacija arba juridine išvada.
© Gencs Valters Law Firm, 2016

Submit
Reikalauk nemokamos kopijos
Baltijos šalių verslo gidas