image
Klausk mūsų teisės eksperto
Valters Gencs
image
images
Klausk mūsų teisės eksperto
Valters Gencs
Reikalauk nemokamos kopijos
Baltijos šalių verslo gidas

GENCS VALTERS ADVOKATŲ KONTORA

Pan-Baltic Law firm lawyers

 

GENCS VALTERS ADVOKATŲ KONTORA buvo įsteigta Rygoje, Latvijoje 2000m., kur šiuo metu yra kontoros būstinė. 2007 m. įmonė išsiplėtė Baltijos šalyse, įsteigdama savo kontoras Taline (Estija) ir 2008 m. Vilniuje (Lietuva).

 

Mes esame bendrosios praktikos tarptautinio verslo kontora, kuri specializuojasi mokesčių, įmonių susijungimų ir įsigijimų, darbo, įmonių, intelektinės nuosavybės, imigracijos srityse bei teismo procesuose. Kontoroje šiuo metu dirba 13 teisininkų ir mokesčių konsultantų visose Baltijos šalyse. Kontorą sieja ypač glaudūs ryšiai su Skandinavijos klientais, dėl mūsų dalyvavimas Skandinavijos prekybos rūmų veikloje. Kontoros vadovas p. Valters Gencs yra Norvegijos prekybos rūmų Latvijoje pirmininkas ir dėsto Stokholmo ekonomikos mokykloje Rygoje.

 

2007 m. kontora tapo Eurojuris nariu, Europos asociacijos nepriklausomų advokatų kontorų, išsidėsčiusių daugiau kaip 630 įvairių miestų / vietovių, kas sudaro daugiau nei 40 šalių. 2008 m. kontora tapo tarptautinės ir nepriklausomos advokatų kontorų asociacijos Multilaw nariu, kuriai priklauso daugiau kaip 6000 teisininkų daugiau nei 150 šalių visame pasaulyje, kas suteikia galimybę teikti integruotas tarpvalstybines paslaugas.

 

Mūsų advokatų kontora sėkmingai bendradarbiauja su JAV advokatų kontoromis visose Jungtinėse Valstijose, tokiomis kaip Wilson Sonsini Goodrich & Rosati, Baker & McKenzie, Davis Polk & Wardwell, DLA Piper, Holland & Knight, Duane Morris, Frost Brown Todd, Polsinelli Shughart, Covington & Burling, Faegre Baker Daniels, Knoble Yoshida & Dunleavy, Barnes & Thornburg ir daugeliu kitų.

 

Kaip mūsų klientui, jums bus garantuotos neprilygstamos paslaugos ir mūsų įsipareigojimas, taip pat galimybė gauti visas reikiamas paslaugas įskaitant konsultavimą ir advokatų pagalbą.

 

Gencs Valters Law Firm brochure

 

brochure

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis i advokatą Valters Gencs elektroniniu paštu info@gencs.eu

Čia nurodyta informacija nelaikoma konsultacija arba juridine išvada.
© Gencs Valters Law Firm, 2016

Submit
Reikalauk nemokamos kopijos
Baltijos šalių verslo gidas